Ми у компанії «МСД Енімал Хелс» вважаємо, що наші обов’язки перед широким загалом поширюються за межі наших основних цілей як підприємства.

Ми зобов’язуємося піднімати стандарти і створювати додаткову цінність усюди, де це можливо. Ми прагнемо здійснювати свою діяльність так, щоб максимізувати її соціальну користь, користь для навколишнього середовища та економічну користь і заохочувати своїх співробітників до застосування цих фундаментальних принципів у всіх аспектах їх професійного життя.

Компанія «МСД Енімал Хелс» зайнята у ряді сфер, у яких, як ми вважаємо, ми можемо зробити внесок у поліпшення життя людей і світу, в якому ми живемо. Ми зосереджуємося на сферах, в яких наші наукові професійні знання, наша продукція і наші співробітники можуть дійсно внести зміни у повсякденне життя.

 • Компанія «МСД Енімал Хелс» береться за найскладніші у світовому масштабі ветеринарні проблеми і співпрацює зі своїми клієнтами, для того щоб задовольнити їх конкретні потреби.

  Дізнайтеся більше
 • Захист здоров’я тварин допомагає у захисті здоров’я людини і сприяє стабільному забезпеченню продовольчими ресурсами.

  Дізнайтеся більше
 • За підрахунками, до 2050 року населення землі збільшиться ще на 2 мільярди чоловік. Для того щоб прогодувати таку кількість людей, нам буде необхідно допомагати виробникам тварин у підвищені ефективності та стабільності виробництва.

  Дізнайтеся більше
 • Кожного року ми інвестуємо мільйони доларів у дослідження і розробки новітніх ветеринарних препаратів та постійне дослідження існуючих препаратів.

  Дізнайтеся більше
 • Ми вважаємо, що зміцнення наступного покоління ветеринарних фахівців має вирішальне значення для нашої галузі.

  Дізнайтеся більше
 • Захист здоров’я тварин

  Компанія «МСД Енімал Хелс» береться за найскладніші у світовому масштабі ветеринарні проблеми і співпрацює зі своїми клієнтами, для того щоб задовольнити їх конкретні потреби.

  Дізнайтеся більше

 • Внесок в охорону здоров’я

  Захист здоров’я тварин допомагає у захисті здоров’я людини і сприяє стабільному забезпеченню продовольчими ресурсами.

  Дізнайтеся більше

 • Підтримання стабільного забезпечення продовольчими ресурсами

  За підрахунками, до 2050 року населення землі збільшиться ще на 2 мільярди чоловік. Для того щоб прогодувати таку кількість людей, нам буде необхідно допомагати виробникам тварин у підвищені ефективності та стабільності виробництва.

  Дізнайтеся більше

 • Дотримання етичних норм ведення бізнесу

  Кожного року ми інвестуємо мільйони доларів у дослідження і розробки новітніх ветеринарних препаратів та постійне дослідження існуючих препаратів.

  Дізнайтеся більше/a>

 • Інвестиції в майбутнє ветеринарної професії

  Ми вважаємо, що зміцнення наступного покоління ветеринарних фахівців має вирішальне значення для нашої галузі.

  Дізнайтеся більше