Дослідження і розробка

Виходячи з потреб наших клієнтів, ми намагаємося пропонувати продукцію, яка є більше ніж ефективним засобом для лікування і контролю за захворюваннями тварин. І через те, що наші клієнти є нашим найголовнішим пріоритетом, ми прагнемо розробляти продукцію, яка допомагатиме поліпшувати здоров’я тварин в цілому і яка приноситиме користь також їх власникам.

Наше портфоліо нових препаратів і препаратів на стадії розробки

Якщо ми збираємося побачити наукові досягнення завтра, нам потрібно інвестувати значні кошти у дослідження вже сьогодні. Наше солідне портфоліо ветеринарних лікарських засобів і вакцин відображує наше непохитне прагнення проводити дослідження і розробки. Ми маємо понад 200 поточних проектів, зосереджених на всіх сферах – від боротьби з паразитами та інфекціями до поліпшення здоров’я і продуктивності тварин. Наші дослідження охоплюють таку життєво важливу сферу як біопрепарати, в якій ми зосереджуємося на використанні технологій, що допоможуть о подоланні низки захворювань. До них належать зоонотичні захворювання (захворювання, які уражують як людей, так і тварин).

Наша технологія

Як провідна компанія у сфері ветеринарії, ми зобов’язані привносити свої найновіші технології у свої науково-дослідницькі роботи. Наші зусилля зосереджуються на таких сферах досліджень як допоміжні технології для підвищення ефективності вакцин; імуногеноміка і біоінформатика для вивчення того, як природну імунну реакцію можна використовувати як терапію; а також технології виробництва векторних і химерних вакцин, в яких використовується ДНК вірусу для стимуляції імунної відповіді. Серед інших досягнень однією з наших новаторських розробок, якою ми пишаємося, є технологія SPHEREON, яку ми розробили для ліофілізації живих вакцин для птахів у дрібні, легко розчинні часточки (сфери), які полегшують введення великих об’ємів.

Наші потужності

Ми проводимо свої найважливіші дослідження по всьому світу, у багатьох дослідницьких центрах, діяльність яких зосереджена на дослідженні як вакцин (біологічних), так і фармацевтичних препаратів. Ми також надаємо допомогу в проведенні локальних дослідницьких заходів, що дає нам можливість зосередитися на локальних проблемах і швидко реагувати на потреби ринку, які змінюються. Для того, щоб дізнатися про наші глобальні наукові дослідження і розробки, дивіться бічну панель.

Наші партнери

У сьогоднішньому конкуруючому і непостійному бізнес-середовищі жодна компанія не може собі дозволити функціонувати незалежно. Наші внутрішні дослідження й розробки доповнюються активним комерційним розвитком та програмою ліцензування, в межах якої здійснюється пошук партнерів у компаніях з подібною діяльністю, університетах, компаніях, що працюють у сфері біотехнологій, та науково-дослідних установах. Ми також тісно співпрацюємо зі своїми колегами в компанії «МСД Х’юмен Хелс» (MSD Human Health) з метою обміну найкращим практичним досвідом і використання ефективності нашої науково-дослідницької роботи.