продиктованих інтересами

Обмін інформацією – це один з найкращих способів, у який ми можемо допомогти клієнтам краще лікувати своїх тварин і піклуватися про них. У 1955 році ми опублікували перше видання відомого сьогодні на весь світ Ветеринарного довідника компанії «Мерк» (МСД) (Merck Veterinary Manual). З тих самих пір ми продовжуємо свою практику обміну знаннями і професійними досвідом

Новітні продукти та  передові технології є більш ефективними і менш витратними для наших партнерів. Наприклад, наша спеціалізована служба надання медичної допомоги свиням RESPIG, ознайомлює з найновішою інформацією про комплексні хвороби органів дихання, вакцини і способи обмеження втрат у поголів’ї.

Найважливішим є те, що наш комплексний підхід застосовується безпосередньо в тому, як функціонує кожна група нашої компанії. Захворювання тварин рідко виникають в ізоляції. Наприклад, у птахів проблеми з дихальними шляхами часто ускладнюються цілою низкою інших факторів, таких як графік їх вакцинації. Для ліквідації захворювання створюється ретельно спланована програма, в якій охоплюються всі фактори.

Таким чином, у компанії «МСД Енміал Хелс» наші ветеринари, науковці та бізнес-експерти співпрацюють у командах, зосереджених навколо значних категорій захворювання, а не лише навколо окремої продукції. Це означає, що вони вільно занурилися у вивчення проблеми, яка дійсно впливає на поширення та вірулентність збудників захворювань. Ця плідна співпраця у сферах досліджень  допомагає нам прискорити пошук повноцінних рішень у сфері ветеринарії.