Збереження традицій новаторства

Компанія «МСД Енімал Хелс» має багату традицію підтримання високих стандартів наукової діяльності і новаторства. Це – створення нашого майбутнього і натхнення для нашої повсякденної праці.

1940s

Merck організовує відділ ветеринарії та винаходить сульфаквіноксалін, перший кокцидіостатик для домашніх птахів.

1949

Виробник кормів Wim Hendrix закладає фундамент для Intervet у Боксмеєрі (Нідерланди), де головний офіс з ветеринарії сучасної компанії залишався до 2012 р.

1950s

Schering-Plough Animal Health з’являється та виходить на ринок із преднізоном для лікування кетозу у молочного скота.
Intervet розробляє першу вакцину для домашніх птахів.

1955

Публікація першого видання ветеринарного керівництва The Meck Veterinary Manual.

1961

“Koninklijke Zwanenburg Organon”(пізніше – AKZO NOBEL), що знаходиться у Нідерландах, купує компанію Intervet.

1970s

Презентація протизапальних ліків для коней (Schering-Plough Animal Health).
Запуск виробництва продуктів для контролю репродукції сільськогосподарських тварин (Intervet).
Розробка антигельмінтного фенбендазола (Intervet).

1980s

Розробка першої рекомбінантної ДНК-вакцини (PORCILIS® Porcoli проти діареї у поросят) компанією Intervet.

1990s

Розробка флорфеніколу, новітнього феніколу – антибіотику, що підходить виключно для здоров’я тварин (Schering-Plough Animal Health).
Презентація антипаразитного собачого ошийника SCALIBOR® для профілактики лейшманіозу, викликаного укусами москітів (Intervet).

1997

Merck та французька фармацевтична компанія Rhone-Merieux (пізніше Sanofi) об’єднують свої ветеринарні відділення у спільне підприємство під назвою Merial, яким вони володіють у рівній мірі.

2000s

Запуск виробництва протипаразитного препарату для риб SLICE® для лікування морських вошей у сьомги (Schering-Plough Animal Health).
Видача дозволів на першу живу бактеріальну рекомбінанту вакцину проти миту у коней в ЄС (Intervet).
Презентація PORCILIS® Pesti – першої маркерної вакцини від класичної чуми свиней (Intervet).

2007

Schering-Plough купує Organon Biosciences (Intervet та Organon) у AKZO NOBEL. Відділ ветеринарії виконує діяльність як Intervet/Schering-Plough Animal Health.

2009

Розробка Sphereon – технології леофільної сушки для вакцин (Intervet/Schering-Plough Animal Health).
Merck Merck & Co купує Schering-Plough. Intervet/Schering-Plough Animal Health стає ветеринарним відділенням Merck.

2011

Робоча назва ветеринарного відділення Merck змінюється на Merck Animal Health (MSD Animal Health за межами США та Канади).

2014

Merck Animal Health отримує дозвіл Комісії з контролю лікарських засобів та поживних речовин на застосування препарату BRAVECTO, першої жувальної таблетки для собак з метою лікування і профілактики бліх та кліщів, що діє протягом 12 тижнів. Merck Animal Health отримує дозвіл на застосування вакцини PORCILIS PCV M Hyo, першої в Європі вакцини одноразового застосування для захисту свиней від другого типу Цирковірусу, а також від інфекцій спричинених Mycoplasma hyopneumoniae.

2015

Merck Animal Health отримує попередньо ухвалений дозвіл ліцензійного виробництва Вакцини від Собачого Грипу H3N2 і стає першою у світі компанією, що постачає вакцину на ринок.

Merck Animal Health придбала приватну компанію Harrisvaccines, що розробляє, випускає та реалізовує вакцини для промислового тваринництва та птахівництва та домашніх тварин.

2016

MSD Animal Health отримує дозвіл на продажі препаратів від Європейської Агенції Лікарських засобів, а також від Управління санітарним наглядом щодо якості харчових продуктів та лікарських засобів США на використання препарату BRAVECTO для собак і котів з метою лікування і профілактики бліх та кліщів, що діє протягом 12 тижнів.

Merck Animal Health отримує попередньо ухвалений дозвіл ліцензійного випуску вакцини CIV H3N2 для захисту собак від нещодавно виявленого штаму CIV