здорові тварини

Кожного дня наші клієнти і партнери стикаються з проблемами, які є більш масштабними та комплексними і розгортаються швидше, ніж будь-коли. І, зрештою, що не менш важливо, з тим, як здоров’я тварин тепер пов’язане з нашим власним здоров’ям.

Сьогодні наука, що ставить за мету покращення здоров’я тварин, також є наукою про безпеку і постачання кормів, про охорону здоров’я на міжнародному рівні. Це наука про те, як зберігати людей щасливими, захищаючи їхніх домашніх улюбленців і піклуючись про них.

Наприклад, споживання м’ясної і молочної продукції посідає центральне місце у способі життя, що змінюється по всій планеті. Оскільки економіка азіатських і латиноамериканських країн продовжує досягати успіхів, зростає і потреба у дієтах з підвищеним вмістом білків. У наступні 10 років очікується підвищення потреби у тваринному білку на 50%. Отже, ми повинні продовжувати розробку живих вакцин і фармацевтичних препаратів, щоб допомагати виробникам боротися із захворюваннями, які є згубними для виробництва.

Нам також відомо, що глобальна торгівля, міграція людей і кліматичні зміни можуть підвищувати поширення особливо небезпечних інфекцій, таких як ящур, а також зоонотичних інфекцій, таких як пташиний грип. Протидіяти поширенню цих інфекцій може тільки швидкий і гнучкий підхід до вакцинації. Наші вакцини допомагають нам контролювати потрапляння збудників захворювань у продовольчі ресурси і їх поширення серед населення.

Зрештою, що ми намагатимемося захищати домашніх улюбленців і забезпечувати більш тривалі відносини з ними у наших родинах. Ми робимо інвестиції в лікарські засоби від вікових захворювань – так, як і ми, наші домашні улюбленці зараз живуть довше.

Що б ми не робили для розвитку наших платформ у сфері охорони здоров’я в майбутньому, зрозумілою є одна річ: жодне підприємство, жоден уряд не зможе впоратися з цими проблемами самостійно. Сьогодні ми з абсолютною точністю знаємо, що для досягнення успіху нам потрібно докладати спільних зусиль, спільно використовувати експертний досвід і напрацювання всіх наших зацікавлених осіб, клієнтів і партнерів.

Отже, поряд з тим, що ми залишаємося відданими ідеї забезпечення наукового прогресу, ми також продовжуємо розуміти, що саме означає прогрес для наших клієнтів у реальному світі. Як люди, які забезпечують засади науки, покликаної поліпшити здоров’я тварин, ми знаємо, що ми повинні розумітися на науці здійснення господарської діяльності, харчування населення країн, підтримання здоров’я популяцій. У зв’язку з цим ми піклуватимемося про те, щоб наша продукція, наші технології, послуги та наше розуміння відповідали комерційним, операційним та урядовим вимогам наших клієнтів.

Ми будемо застосовувати весь свій досвід, всі свої ресурси, а також новаторський дух, який за цим стоїть.

Нас спонукатимуть до дії проблеми наших клієнтів. Їхній успіх буде нашим успіхом.

Річард Р. ДеЛюка молодший (Richard R. DeLuca Jr.)
Президент компанії «МСД Енімал Хелс»