Наші цінності

Наші основні цінності засновуються на бажанні випереджати прогрес та завжди бути готовим реагувати на нашу динамічну галузь.

Тісно співпрацюючи один з одним та нашими клієнтами, ми будуємо міцні партнерства, намагаючись покращити здоров’я тварин у всьому світі. Ми завжди ставимось до своєї роботи із глибоким почуттям відповідальності – перед нашими клієнтами, споживачами, тваринами, суспільством та планетою.

 • Прогресивне мислення
  Мати оригінальні думки та підхід, впевненість та прагнення до зростання та роботи із новими ідеями, краще розуміння та свіжі знання.
 • Готовність співпрацювати 
  Тісне співробітництво, обмін думками та надихання один одного та клієнтів, сприяння розквіту науки та мислення, забезпечення правильного балансу вартості та людських здатностей.
 • Динамічність
  Прагнення бути ефектними, швидкими та гнучкими в усіх видах діяльності, хутко реагуючи на нові можливості та попит, зовнішньо орієнтована культура роботи, в якій цінується талант та дія.
 • Відповідальність
  Цінування основної ролі прогресивної науки для здоров’я тварин, розуміння глибокої відповідальності, яку несе Merck Animal Health перед клієнтами, споживами, тваринами, суспільством та планетою.